Белый каталог сайтов

Інтернет-крамниця постільної білизни «КрамСон»

Інтернет-крамниця постільної білизни «КрамСон» Інтернет-магазин KramSon - тут ви зможете придбати все необхідне для здорового і міцного сну: простирадла, підковдри, наволочки та комплекти постільної білизни. KramSon пропонує товари для дорослих, дітей та підлітків, з різними фінансовими можливостями та різноманітними уподобаннями.

KramSon - це Інтернет-крамниця постільної білизни з класичною формою торгівлі. Магазин здійснює закупівлю товару безпосередньо у виробників по оптовим цінам і продає його вроздріб. Товар при цьому ретельно відбирається, щоб його ціна відповідала якості.

Магазин має власний склад і товарний запас. Весь товар, зі складу відправляється в день замовлення або наступного дня, якщо товар був замовлений в неробочий час.
Товар, якого на даний момент немає на складі, можна теж замовити. Такий товар буде отриманий і відправлений покупцеві в термін від 2 до 3 робочих днів. У деяких випадках можлива відправка товару покупцеві безпосередньо від виробника, з метою економії часу. Для цього у магазина є спеціальні домовленості з виробниками товару.

В продажу постіль тільки з натуральної тканини: бязь, поплін, ранфорс, сатин. Всі вироби високої якості, пошиті вітчизняними виробниками.

Разместить рекламные статьи в белом каталоге сайтов. Ваша рекламная статья, будет опубликована на страницах сайта и останется в базе навсегда. Статья будет доступна по поисковым запросам. Обратных ссылок не нужно. Спешите добавить свой ресурс в каталог сайтов!